czyszczenie mebli

Aby meble wyglądały jak nowe przez wiele lat, warto pamiętać o ich czyszczeniu, gdy pojawią się na nich plamy. Duże znaczenie ma wtedy wybór odpowiednich środków. Czym powinno się czyścić meble wykonane z drewna, z lakierowanymi frontami meblowymi oraz meble tapicerowane?

Read More
mebel wysoki połysk

Meble na wysoki połysk są dzisiaj bardzo popularne. Były także spotykane w okresie PRL-u. Z czasem połyskująca warstwa lakieru na meblach może stracić na uroku. Co można wtedy zrobić, by znów wyglądały one atrakcyjnie?

Read More
dębowy stół

Znudził Ci się wygląd starych mebli? A może zauważasz na nich defekty? Zamiast wybierać się do sklepu po nowe sprzęty, odnów te, które już posiadasz. To tani i dodatkowo przyjazny dla środowiska sposób, by odmienić wnętrze salonu, sypialni lub kuchni. Jak odnowić stare meble?

Read More
pielęgnacja mebli drewnianych

Obecnie zakup porządnych mebli, które mają nam posłużyć na lata, to nie lada inwestycja. Zwłaszcza jeśli mówimy o porządnych meblach wykonanych z wysokiej jakości drewna. Nic więc dziwnego, że każdy z nas stara się jak najlepiej dbać o drewniane meble,

Read More
czyszczenie mebli

Meble sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie nabiera zupełnie innego wyglądu. Jednak zaniedbane meble, które dawno nie widziały się ze środkami czyszczącymi to żadna wizytówka, a już na pewno nie pozytywna.

Read More
połysk na meblach

Meble na wysoki połysk to niewątpliwie bardzo elegancki i nowoczesny wybór. Jednak osoby, które decydują się na takie właśnie rozwiązanie, muszą liczyć się z tym, że należy przyłożyć się bardziej do utrzymania ich w czystości.

Read More